Narzędzia Viking

Pilarki Viking

Kosiarki Viking

Produkty VIKING

Najwyższa jakość w nowoczesnym stylu. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia służące zarówno do: koszenia trawników, wertykulacji czy rozdrabniania gałęzi. Zapraszamy do salonu gdzie pomożemy wybrać najbardziej optymalny produkt. Klikając w poznaj pełną ofertę przejdą Państwo na oficjalną stronę stihl.pl

Kosiarki

Oferujemy niezawodne kosiarki VIKING dzięki którym praca w ogrodzie staje się przyjemna i łatwa. Kosiarki charakteryzują się prostą obsługą i łatwą konserwacją to pewność, że dokonaliśmy trafnego wyboru. Kosiarki marki VIKING to wybór klasycznych kosiarek jak również kosiarek wielofunkcyjnych, wykorzystywanych do koszenia trawy ze zbieraniem do kosza lub mulczowania.

Poznaj pełną ofertę

Kosiarki samojezdne

Wysoka jakość kosiarek samojezdnych VIKING i dobra zabawa podczas koszenia trawy to cechy oferowanego sprzętu. Nasze kosiarki wyposażone w najlepsze wyjątkowo wydajne silniki które szybko poradzą sobie nawet z trawnikami o dużej powierzchni.

Poznaj pełną ofertę

Wertykulatory

Dzięki wertykulatorom VIKING do podłoża dociera więcej powietrza, korzenie są lepiej zasilane w wodę i substancje odżywcze. Ergonomicznego pokrętła pomagają przy precyzyjnej regulacji.

Poznaj pełną ofertę

Rozdrabniacze ogrodowe

Idealnie sprawdzają się podczas porządkowania ogrodu, do redukcji objętości materiałów organicznych, do wytwarzania materiału do ściółkowania do przygotowywania składników przeznaczonych do kompostowania.

Poznaj pełną ofertę

Glebogryzarki

To dobre przygotowania podłoża z pomocą mocnych glebogryzarek VIKING. Sprawdzone rozwiązania techniczne i kompaktowa konstrukcja od wielu lat są idealnym wsparciem ogrodników, rolników i architektów zieleni.

Poznaj pełną ofertę

Topór

Kożuchowska 30
65-364 Zielona Góra
 

724 700 740

E-mail: info@etopor.pl

Jesteśmy autoryzowanym dealerem

F
F
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony