URZĄDZENIA KOMPATYBILNE ZE SOBĄ DZIĘKI WYMIENNYM AKUMULATOROM.
Wraz z rozwojem trendów na zdrowy, ekologiczny tryb życia ewoluują urządzenia do pracy w lasach, na działkach, czy na ogrodzie wokół domu. Mowa o systemie STIHL AKKU POWER czyli urządzeniach akumulatorowych do każdego zastosowania. Ponieważ pielęgnacja terenów zielonych stawia przed nami wiele wyzwań marka STIHL podzieliła te urządzenia na cztery systemy dzięki którym dokonasz właściwego wyboru i wybierzesz urządzenie spełniające Twoje najwyższe oczekiwania a zarazem niezwykle wygodne w użytkowaniu. W zastosowaniach prywatnych i profesjonalnych zawsze możesz polegać na niezawodnej technologii akumulatorowej firmy STIHL.
DO UŻYTKU PRYWATNEGO – stawiamy na OPTYMALNĄ MOC.
AS SYSTEM – Wygoda podczas różnych prac ogrodowych. Kompaktowe, poręczne urządzenia nowego systemu AS doskonale nadają się do okazjonalnej pielęgnacji ogrodu i terenów przydomowych. Energię, która jest do tego potrzebna, dostarczają niezawodne wymienne akumulatory STIHL.
AI – Okazjonalne prace w ogrodzie. Szybkie i łatwe w użyciu urządzenia linii AI to doskonałe wyposażenie do realizacji swoich marzeń o pięknym ogrodzie. Aby naładować zintegrowany akumulator, wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka elektrycznego.
AK SYSTEM – Pewna realizacja ambitnych projektów. System AK przekonuje wysoką wydajność i wytrzymałość. Dzięki szerokiej ofercie wyposażenia poradzisz sobie z każdą pracą w swoim ogrodzie. Wszystkie akumulatory AK można bez problemu łączyć z ładowarkami typu AL i wszystkimi urządzeniami systemu AK.
DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO – MAKSYMALNA MOC.
AP SYSTEM – Skuteczna realizacja zadań profesjonalnych . System AP marki STIHL obejmuje szeroką gamę szczególnie wydajnych urządzeń akumulatorowych. Dzięki swojej mocy i wytrzymałości są one idealne do profesjonalnej pielęgnacji lasu, parku i ogrodu. Sprawdzają się jednak równie doskonale przy realizacji prac pielęgnacyjnych na terenach komunalnych, gdzie szczególnie istotne jest zachowanie ciszy.
F
F
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony