Urządzenia STIHL

Serwis STIHL

Urządzenia STIHL

W swojej ofercie posiadamu pilarki, kosiarki oraz inny sprzęt firmy STIHL

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo odpowiedni sprzęt najwyższej klasy w bezkompromisowej jakości dopasowany do Państwa potrzeb. Profesjonalna ścinka drzew, pielęgnacja terenów zielonych, cięcie stali i betonu, mycie samochodów a może odkurzanie? Klikając w „poznaj pełną ofertę” przejdą Państwo na oficjalną stronę stihl.pl z wybranym asortymentem!

Urządzenia akumulatorowe

Koszenie trawy, wyrównanie krawędzi, usuwanie liści, sprzątanie ścieżek czy przygotowanie drewna opałowego – urządzenia akumulatorowe STIHL i VIKING poradzą sobie z każdym z tych zadań

Poznaj pełna ofertę

Pilarki łańcuchowe i podkrzesywarki

Posiadamy bogatą ofertę pilarek łańcuchowych STIHL, do cięcia drewna w każdej ilości. STIHL jest najczęściej kupowaną marką pilarek na świecie wykorzystującą innowacyjne rozwiązania techniczne, ergonomiczną konstrukcję i najwyższą jakość. Dla każdego użytkownika STIHL oferuje odpowiednią pilarkę: od kompaktowej pilarki do zastosowań okazjonalnych aż po bardzo mocną pilarkę do cięcia twardego drewna.

Poznaj pełną ofertę

Kosy mechaniczne

Nasze Kosy mechaniczne wykorzystywane są zarówno w trudnym terenie i tam, gdzie tradycyjne kosiarki nie dotrą. W zależności od  mocy silnika i rodzaju narzędzia tnącego ich możliwości sięgają od przycinania krawędzi trawników aż po wycinanie twardych zarośli. Urozmaicony podział kos na różne klasy mocy pozwoli dokonać wyboru urządzenia najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebą.

Poznaj pełną ofertę

Kosiarki

Oferujemy niezawodne kosiarki Stihl dzięki którym praca w ogrodzie staje się przyjemna i łatwa. Kosiarki charakteryzują się prostą obsługą i łatwą konserwacją to pewność, że dokonaliśmy trafnego wyboru. Kosiarki marki Stihl to wybór klasycznych kosiarek, jak również kosiarek wielofunkcyjnych, wykorzystywanych do koszenia trawy ze zbieraniem do kosza lub mulczowania.

Poznaj pełną ofertę

Kosiarki automatyczne iMow (ROBOTY)

Oferujemy iMow marki Stihl to inteligentne urządzenia samodzielnie koszące, omijające przeszkody, pokonujące lekkie wzniesienia, a gdy nadejdzie pora ładujące się same według potrzeby. W czasie będą się Państwo rozkoszować pięknem swojego ogrodu, kosiarka z serii iMow zadba o komfort pielęgnacji trawnika.

Poznaj pełną ofertę

Traktory ogrodowe (Kosiarki samojezdne)

 Wysoka jakość kosiarek samojezdnych Stihl i dobra zabawa podczas koszenia trawy to cechy oferowanego sprzętu. Nasze kosiarki wyposażone w najlepsze, wyjątkowo wydajne silniki które szybko poradzą sobie nawet z trawnikami o dużej powierzchni.

Poznaj pełną ofertę

Wertykulatory 

Dzięki wertykulatorom Stihl do podłoża dociera więcej powietrza, korzenie są lepiej zasilane w wodę i substancje odżywcze. Ergonomicznego pokrętła pomagają przy precyzyjnej regulacji.

Poznaj pełną ofertę

Nożyce do żywopłotów

Nożyce do żywopłotów to gwarancja komfortu pracy na najwyższym poziomie z nieograniczoną swobodą ruchów. Silniki o dużej mocy umożliwiają pielęgnację nawet szerokich i zdrewniałych żywopłotów. Urządzenia z silnikiem spalinowym nadają się szczególnie do zastosowania na dużych terenach oraz do pielęgnacji parków i krajobrazu. Nożyce z silnikiem elektrycznym przeznaczone są do pielęgnacji przydomowych żywopłotów.

Poznaj pełną ofertę

Rozdrabniacze ogrodowe

Idealnie sprawdzają się podczas porządkowania ogrodu, do redukcji objętości materiałów organicznych, do wytwarzania materiału do ściółkowania do przygotowywania składników przeznaczonych do kompostowania.

Poznaj pełną ofertę

Glebogryzarki

To dobre przygotowania podłoża z pomocą mocnych glebogryzarek Stihl. Sprawdzone rozwiązania techniczne i kompaktowa konstrukcja od wielu lat są idealnym wsparciem ogrodników, rolników i architektów zieleni.

Poznaj pełną ofertę

KombiSystem

KombiSystem do pielęgnacji zieleni to złożenie KombiMotoru i KombiNarzędzia. Wszystkie KombiMotory są wyposażone w dzielony wysięgnik z szybkozłączem, które umożliwia szybkie podłączenie jednego z 10 dostępnych KombiNarzędzi.

Poznaj pełną ofertę

Urządzenia czyszczące

Pozwalają czyścić nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Wysokociśnieniowe myjki na zimną i gorącą wodę, odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro z łatwością wciągają wszystko to, co znajdzie się w zasięgu ich dyszy. Wygodny walec zamiatający to mechaniczna alternatywa dla miotły czy łopaty. Dostępne dmuchawy i odkurzacze ogrodowe bez trudu oczyszczą nawet duży teren
z liści i skoszonej trawy.

Poznaj pełną ofertę

Opryskiwacze

Opryskiwacze zarówno dla dużych plantacji jak i przydomowy ogrodów wspomagający uprawę owoców, warzyw i winorośl, aby wszystkie  rośliny kwitły jak najpiękniej. Wydajny plecakowy opryskiwacz STIHL SR 430 nadaje się do pracy w każdych warunkach  terenowych. Ręczne opryskiwacze STIHL SG 11 i SG 31 pozwalają na precyzyjne rozpylania środków ochrony roślin na mniejszych powierzchniach uprawnych.

Poznaj pełną ofertę

Świdry glebowe

Trwałe świdry glebowe zapewniają niezawodną moc, a szeroki asortyment wierteł umożliwia wykonywanie rożnego rodzaju prac. Szybko i z dużą mocą wwiercają się w każdy rodzaj gleby, łącznie z twardym podłożem.

Poznaj pełną ofertę

Przecinarki i pilarka do betonu

To zarówno wydajność jak i długa żywotność, to wymagania, którym w dzisiejszych czasach musi sprostać urządzenie budowlane. Pilarka do betonu i przecinarki STIHL spełniają te warunki, co sprawia, że są najlepiej sprzedawaną marką przecinarek na świecie.

Poznaj pełną ofertę

Technika leśna – narzędzia i akcesoria do prac leśnych.

Narzędzia ręczne STIHL, spełniają najwyższe wymagania stawiane wszystkim produktom Stihl. Najlepsza jakość materiału, solidne wykonanie i ergonomiczna forma sprawiają, że stanowią niezawodną pomoc przy pracach w lesie i ogrodzie.

Poznaj pełną ofertę

Środki ochrony indywidualnej

Ufajmy sobie wzajemnie i naszemu wyposażeniu, ochrona i osłona – od stóp do głów. Okulary ochronne, hełmy i nauszniki przeciwhałasowe, ochrona przed przecięciem, komfortowa odzież robocza, doskonałe rękawice, solidne buty.

Poznaj pełną ofertę

Materiały reklamowe STIHL

To zaproszenie do ucieczki od codzienności i przeżycie przygody. W ofercie posiadamy akcesoria zarówno dla miłośników przyrody jak i miejskiej dżungli a także domatorów.

Poznaj pełną ofertę

Topór

Kożuchowska 30
65-364 Zielona Góra
 

724 700 740

E-mail: info@etopor.pl

Jesteśmy autoryzowanym dealerem

F
F
stihltopor
188
 Zdjęcia
268
 ludzie
209
 Następujący
Cała seria urządzeń akumulatorowych jest kompatybilna ze sobą. Co to oznacza??
.
Wystarczy zakupić jeden produkt w zestawie z akumulatorem, a każdy kolejny można będzie już nabyć po najniższej cenie, indywidualnie, gdyż akumulator pasuje do całej serii!🔥
.
To idealne, lekkie urządzenia, które fantastycznie sprawdzą się dla kobiet! 😌👩🏻‍🌾
.
Idealna propozycja prezentu dla naszych Mam ❤️😘🎁
.
A to już jutro! ⏰⏳
.
#dzienmamy #etopor #toporzg #stihltopor #toporzielonagora #stihldealer #dzienmatki #prezentdlamamy #usmiechmamy #stihlgirl #mamawogrodzie #mamanaogrodzie #stihl #stihlpolska #stihlpower #urzadzeniastihl #urządzeniaakumulatorowestihl #stihlakkupower #akkusystemUśmiech naszych MAM 💕 czyż to nie najpiękniejszych i najważniejszych uśmiech na jaki czekamy?! .
Pamiętajcie więc by sprawić im jakąś miłą niespodziankę w ich szczególnym dniu i nie tylko! 😌
.
W naszym salonie znajdziemy wiele urządzeń, które zdecydowanie sprawią im radość i będą służyły długo na ogrodzie o który tak skrupulatnie dbają✨
.
#dzienmamy #etopor #toporzg #stihltopor #toporzielonagora #stihldealer #dzienmatki #prezentdlamamy #usmiechmamy #stihlgirl #mamawogrodzie #mamanaogrodzie #stihl #stihlpolska #stihlpower #urzadzeniastihl #urządzeniaakumulatorowestihl #stihlakkupower #akkusystemDzień dobry! 🙋🏻‍♂️
.
Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami 🥰 🎁😌 .
Wracamy więc do Was z urządzeniami AKKU (akumulatorowymi) by STIHL 🔥 A wśród nich wiele propozycji które umilą czas i ułatwią pracę na ogrodzie naszych ukochanych Mam ❤️ .
Sprawdźcie koniecznie co dla Was mamy 😎🙌🏻
.
etopor.pl lub stacjonarnie w salonie TOPÓR ☺️
#etopor #zielonagora #stihlzielonagora #toporzg #topórzg #topor #toporzielonagora #stihltopor #stihldealer #stihl #stihlpolska #stihlpower #stihlpowerequipment #stihlakkupower #akkupower #akkusystem #urzadzeniaakku #urządzeniaakumulatorowe #urzadzenia #dzienmamy #dzienmatki #prezentdlamamy #ogródmamy #mamanaogrodzie #mamaogrodnik👩‍🌾 #ogród #pieknyogrod #pielegnacjaogrodu #trawnik #kwiatyA może wersja balkonowa?? 😎 .
Nikt nie mówił, że do grillowania potrzebny jest ogród 🌳🌲🍀🌼
.
Marka BROIL KING posiada naprawdę szeroką ofertę bezkonkurencyjnych grillów wiec gwarantujemy, że znajdziemy odpowiedni egzemplarz do Twoich potrzeb 💪🏻😎 .
Sprawdź online na etopor.pl lub zajrzyj do salonu stacjonarnego 😃
.
#etopor #toporzg #topórzg #salontopor #stihltopor #toporzielonagora #zieolnagora #broilking #broilkingbbq #bbq #grill #grillowanie #ogrody #ogródek #bbqnaogrodzie #grillnaogrodzie #sezonnagrilla #wiosna #wiosna2020 #dzialka #działka #outdoorweekend #relaks #odpoczynekwogrodziePo przyjemnym weekendzie wracamy na pełnych obrotach😃 
My spędziliśmy go w towarzystwie @broilkingpl 👑 full serwis zagwarantował, że nie wyszliśmy z pustym brzuchem 😆 a towarzystwo  najbliższych znajomych dodało energii do działania 😍 brakowało nam zdecydowanie takiej posiadówka na ogrodzie 😎🙌🏻 .
A jak było u Was?! Po królewsku czy może na ten weekend szukacie swojego BARONA lub MONARCHA ogrodowego?? .
Koniecznie zajrzyjcie do nas ☺️ wybierzemy odpowiedni egzemplarz wspólnie 😉
.
STIHL TOPÓR Kożuchowska 30, Zielona Góra lub 👉🏻 etopor.pl
.
Do zobaczenia! .  #toporzg #topórzg #salontopor #stihltopor #toporzielonagora #zieolnagora #broilking #broilkingbbq #bbq #grill #grillowanie #ogrody #ogródek #bbqnaogrodzie #grillnaogrodzie #sezonnagrilla #wiosna #wiosna2020 #dzialka #działka #outdoorweekend #relaks #odpoczynekwogrodzieCo dziś wrzucacie na ruszt? 😍😎 ——————————
Wierni BARONOWI 🏅szykujemy dziś królewskie !dosłownie!
👑@broilkingpl 👑przyjęcie na ogrodzie ✨😎
—————————
Wybierz swojego giganta imprezy💥 w naszym salonie 💫🙌🏻 #toporzg #topórzg #salontopor #stihltopor #toporzielonagora #zieolnagora #broilking #broilkingbbq #bbq #grill #grillowanie #ogrody #ogródek #bbqnaogrodzie #grillnaogrodzie #sezonnagrilla #wiosna #wiosna2020 #dzialka #działka #outdoorweekend #relaks #odpoczynekwogrodzieDzień dobry! 🙌🏻☺️ .
Czy wiesz, że akumulatory które dołączone są do zestawów urządzeń STIHL AKKU SYSTEM są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami w serii?? 🤩 Dodatkowo akumulator wymienny możesz mieć zawsze przy sobie w specjalnej kieszonce na wielu urządzeniach 🔥💪🏻 .
Zdecydowanie POLECAMY wszystkie urządzenia akumulatorowe 🚀 STIHL 🙌🏻
.
Dziś do 14.00 czekamy z kawą na Kożuchowskiej 30 ☕️😌 .
A jeśli wolisz zostać w domu wpadaj online 👉🏻etopor.pl 👈🏻
#rma #rma339 #339c #topor #etopor #stihltopor #toporzielonagora #stihlpolska #akku #urządzeniaakumulatorowe #akkupower #akkusystem #stihldealer #akumulator #zielonagora #toporzg #topórzg #ogród #ogrody #trawnik🔥Akumulatorowa kosiarka RMA 339C 🔥 .
Kompaktowa i zwrotna kosiarka akumulatorowa STIHL przeznaczona do pielęgnacji mniejszych i średnich trawników. Regulowany i komfortowy pojedynczy uchwyt kierujący zwiększa swobodę ruchów. Nie wymaga użycia przewodu. Posiada innowacyjny system akumulatorowy COMPACT a akumulator można stosować do innych kompatybilnych urządzeń akumulatorowych STIHL 🙌🏻 .
Kupujesz jeden zestaw i uzupełnisz o urządzenia już bez akumulatora 🤩 idealne rozwiązanie 😃
.
Dostępna stacjonarnie w TOPORZE oraz w naszym sklepie online 💫👇🏻
.
👉🏻www.etopor.pl 👈🏻 #etopor #autoryzowanydealerstihl #stihlzielonagora #zielonagora #stihltopor #stihlpolska #stihl #urządzeniaakumulatorowe #stihlakkupower #stihlakkusystem #akkusystem #akkupower #rma339c #rma #rma339 #aksystem #toporzg #topórzg #ogród #trawnik #kosiarka #kosiarkaakumulatorowa #pieknyogrod #zielonyogórek #trawa #koszenietrawyKolekcja urządzeń AKKU by STIHL sprawi, że z każdym dniem Twój ogród będzie jeszcze piękniejszy 🌷🌼🌺🌸🌻
.
Kosiarki RMA 339 i RMA 339C są bardzo ekonomiczne podczas koszenia, zbierania trawy i mulczowania (wyposażenie dodatkowe) dzięki wykorzystaniu systemu Eco-Modus.🔥🌱🔥Dopasowuje on automatycznie obroty silnika do potrzebnej wydajności. Nóż tnący ma zoptymalizowany kształt pod względem obiegu strumienia powietrza, dodatkowo oszczędzając energię akumulatora.⚡️💪🏻🍀
.
Chętnie opowiemy więcej przy kawie ☕️
. 
Zapraszamy na Kożuchowsą 30 😷
#rma339 #rma339c #rma 
#topor #toporzg #toporzielonagora #etopor #salonstihl #stihlsalonserwis #stihldealer #stihlpolska #stihl #stihlpower #stihlpowerequipment #stihlakku #stihlakkupower #stihlakkusystem #akku #urządzeniaakumulatorowe #urządzeniaakumulatorowestihl #systemAK #akkusystem #kosiarki #kosiarkiakumulatorowe #pilarkaakumulatorowa #kosaakumulatorowa #dmuchawaakumulatorowa